Hakkımızda

    Sektörün öncü firmalarından olan Erenler, faaliyetlerine 1988 yılında Ankara'da başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hizmette kaliteyi ilke edinen Erenler, günümüzde İstanbul merkezli olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bugüne kadar;

  • Sağlık Bakanlığı
  • Denizcilik Müsteşarlığı
  • Milli Savunma Bakanlığı
  • Ulaştırma Bakanlığı ve Belediyeler nezdinde

İnşaat ve Dekorasyon Hizmeti,Park ve Yeşil Alanlar Düzenleme, Bakım, Peyzaj Hizmeti, Çöp Toplama ve Nakli Hizmeti, Cadde ve Yol Süpürme, Yıkama Hizmeti, Konteyner Yıkama ve Dezenfekte Hizmeti  gibi birçok alanda sunduğu kaliteli hizmet ile sektörün önemli isimleri arasında kısa sürede yerini almıştır.

Erenler; 28 yıllık tecrübesinin yanında, 30 mühendis ve uzman personel, 20 usta, 60 bahçıvan ve 40'a yakın bakım-onarım personeli olmak üzere 1200'den fazla çalışanı barındıran dinamik bir kadroya sahiptir.

Araç parkında, ortalama yaşı 2 olan tamamı kendi filosuna ait 300'ü aşkın aracı ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Türkiye ekonomisine ve sektörün gelişimine aktif olarak katkı sağlayan Erenler, her zaman farklılık yaratacak çalışmalarıyla öncü olmayı hedeflemektedir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Misyon & Vizyon

Tüm faaliyetlerini ekolojik dengeye zarar vermeden, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kaliteli iş gücü sağlayarak, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olmayı amaçlar.
Makine ve bilgi teknolojilerini takip ederek en iyisini yapmak, sürekli gelişme politikası ile kaliteyi artırıp Türkiye ve Dünya'da sektöre yön veren öncü firmalardan biri olabilmektir.